OLIMPIA GRUDZIĄDZ THE BEST OF THE BEST


..: Menu :..
Strona główna
Nasza tabela
Terminarz spotkań
Kontakt
Galeria
Drużyny w KPZPN
Terminarz KPZPN

..: Ostatnie wyniki :..
Runda jesienna
Turnieje


..: Ligi w Europie :..
Anglia
Hiszpania
Włochy
Niemcy
Francja
..: Ligi w Polsce :..
I Liga
II Liga
III Liga - gr.I
III Liga - gr.II
III Liga - gr.III
III Liga - gr.IV
V Liga
..: Różne :..
EL. MŚ-2006
EURO 2004
Strony klubów pl
DownloadKinder - Goalkeeper of the year

LECH RYPIN 1-5 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
 

W Niedzielę o godzinie 9.00 wyjechaliśmy z przed stadionu przy ul. Piłsudskiego na mecz do Rypina. Spotkanie rozgrywaliśmy na płycie głównej MOSiR, czyli stadionie Rypińskiego Lecha.

Mecz rozpoczęliśmy w następującym składzie: BRAMKARZ:Kornel Oman, OBROŃCY: Paweł Gonek, Marcin Michalak, Bartek Mączkowski, Tomek Lewandowski (c), POMOCNICY: Marcin Klabuhn, Damian Magalski, Wojtek Żyliński, NAPASTNICY: Damian Halik, Michał Brzezicki, Kuba Śmiejewski. Mecz rozpoczął się od ataków Olimpii. W 10 minucie spotkania sędzia (bardzo sprawiedliwy człowiek na boisku:P) zagwizdał po faulu na 20 metrze rzut wolny dla naszej drużyny. Gdy bramkarz ustawiał mur Magal kopnął piłkę, która wpadła do bramki. Zszokowani "rypiniacy" patrzyli na sędziego ,a ten wzkazał na środek boiska, nie ulaga wątpliwości, że jak najbardziej słusznie. Następne minuty to przewaga podopiecznych Bogdana Grodowskiego,ale po jednym z kontrataków faulowany pod naszym polem karnym był napastnik Lecha. Po rzucie wolnym padła bramka wyrównująca. Jenak nasz kadrowicz - Damian Magalski nie mógł pozwolić długo denerwować się naszemu coach'ow i za 5 minut popisał się pięknym uderzeniem z kilkunastu metrów w samo "okienko".
W drugiej połowie już z drugim bramkarzem w bramce poczynania gwiazdorków Olimpii na boisku były pewniejsze co dało efekt w postaci bramek Kuby Śmiejewskiego, który w bardzo ładny sposób po składnych akcjach całego zespołu umieścił dwukrotnie piłkę w siatce Przed końcem meczu szkoleniowiec Gieksy przeprowadził kilka zmian, a w ostatnich minutach wspaniałym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się nasz lider - Damian Magalski i bramkarz rywali po raz piąty wyciągał piłkę z siatki.

(K.R.)


Powered by PsNews